Press "Enter" to skip to content

YouTube Canlı Abone Sayacı

admin 0

Biz Kimiz

Canlı Abone Sayacı 2018 Ağustos ayında tamamen gönülüler tarafından oluşturulmuş bir youtube platformudur.Bu platformun ilk aşaması Canlı Abone Sayacıdır.Çok yakında diğer platformlarla ilgili çalışmalarımızda başlayacaktır.

Canlı Abone Sayacı Nedir

Canlı Abone Sayacı, youtube’da bulunan abone sayınızı ve video sayınızı anlık olarak göstermeye yarayan araçtır.Bu araç sayesinde YouTube’da ki Canlı Abone Sayınızda ki değişime anlık olarak bakabilirsiniz.Sitemiz tamamen mobil uyumlu olduğu için mobilde erişim sağlayan kullanıcılar içinde hizmet vermeye oldukça elverişlidir.Abone Sayacımızda “varsayılan kanal belirleme, sabit kanal ayarlama vb.” birçok özellikte mevcut.Canlı abone sayacımızın 2 adet sürümü var.İlk sürümümüzde “varsayılan kanal belirleme, sabit kanal ayarlama vb.” özellikler.İkinci sürümümüzde “gece modu, tema rengi değiştirme, abone sayısıyla orantılı ses efekti” özellikler ve daha fazlası mevcut.Ayrıca sitemiz reklamsız bir politika ile yoluna devam etmekte olup kullanıcıların site deneyimlerini iyileştirmek için gerekli çalışmaları yürütmekteyiz.Canlı abone sayacımız her saniye güncellenmektedir.Sayımlar doğruda YouTube APİ’den çekilmektedir.

Canlı Abone Sayacı Güvenilir Mi

Kesinlikle evet sistemimiz asla sizden e-postanızı/şifrenizi talep etmez.Ayrıca politikamız gereği sitemizde “popup, download” tarzı reklamlar asla barındırmamaktayız.Önceliğimiz tamamen kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik bir çalışmadır.

Canlı Yayınlarda Abone Sayacı

Abone Sayacımız temiz bir görünüme sahip olduğu için canlı yayınlarda kullanılmaya oldukça uygundur.Ayrıca yayıncılar için özel geliştirdiğimiz bir tasarımımızda mevcut yakında canlı yayınlarda daha şık gözükecek sistemimizi aktif edeceğiz.

Canlı Abone Sayacı Nasıl Kullanılır

Kanal isminizi/id’nizi YouTube’a uygun her formatta girebilirsiniz. Aynı zamanda bir kanal ile özdeşleşen anahtar kelimeler ile kanalı aratırsanız sistemimiz sizin için en iyi sonucu otomatik olarak bulacaktır.

Kanal Adı: (Örnek: Enes Batur)

Kanal ID: (Örnek: newdaynewgame)

YouTube URL: (Örnek: https://www.youtube.com/user/newdaynewgame)

Arama Öbeği: (Örnek: Enes Bat)

Otomatik Bulunan Kararlar: (Örnek: #Oyun)

Planlarımız

Şuan youtube abone sayacımızı geliştirmek için onlarca fikir var bunların bir kısmı için çalışmaya başlanıldı bir kısmıda hala proje aşamasında.Tüm projelerimizi aktif ederken her zaman önceliğimiz kullanıcı deneyimi olacak.

 

İstek, Öneri, Şikayet veya geliştirmemizi istediğiniz herhangi bir şey için “ youturkiyetop@gmail.com ” mail adresinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir